Menu

Wirus UST, USD, OSP, PLN

Uwaga w USA wykryto groźniejszego wirusa niż koronowirus. Jest nim wirus USD, który działa wspólnie z wirusem UST. Jego cechą charakterystyczną jest to, że rozprzestrzenia się szybciej niż koronawirus i jednocześnie w każdym miejscu w kraju. Dotyka każdego obywatela USA i każdy jest nim zarażony, jego skutki dotykają również pozostałą część świata. W dniu wczorajszym w jednej chwili w USA pojawiło się 500 mld tych wirusów, a kolejne 1000 mld pojawi się w dniu dzisiejszym. Można wyrazić go w jednostkach, w dolarach USD.

Jak działa ten wirus? Dzięki skomplikowanemu się jego przemieszczaniu, wyciąga z kieszeni ludzi ich oszczędności. Robi to bardzo dyskretnie, poprzez inflację. Im więcej jest tego wirusa tym droższe są ceny i usługi, które kupujemy. Żeby pokazać skalę w jakiej się pomnożył w ciągu tych dwóch dni, to trzeba powiedzieć, że 1500 mld wirusów USD jest równe 15 letnim wydatkom budżetowym Polski.
Co najgroźniejsze wirus ten mutuje na inne kraje. W Polsce mamy wirusa, który nazywa się PLN, działający wspólnie z wirusem OSP. OSP to skrót od: Obligacje Skarbu Państwa. Nie znamy skali w jakiej się rozprzestrzenia, ale można powiedzieć, że działa bardzo sprawnie, bo inflacja w 2019 roku wyniosła oficjalnie ponad 3%, a nieoficjalnie ta liczba mogła być jeszcze większa.

Jeśli nie zahamuje się rozprzestrzeniania tych wirusów, to już niedługo będzie nas stać tylko na ryż i makaron, za który będziemy płacić jak za diamenty.

Aby zahamować proces rozpowszechniania się tego wirusa, najlepsza jest do tego izolacja, którą trzeba zacząć jak najszybciej. Przede wszystkim trzeba zamknąć w więzieniach osoby, które przyczyniają się do rozprzestrzeniania się tych wirusów. Po pierwsze wszystkich polityków, którym potrzebne są te wirusy, aby spełnić obiecanki typu: 500+, krowa+ i świnia+, wszystkich bankowców, którzy są pośrednikami wirusa, wszystkich członków zarządu FED i wszystkich odpowiedników FED, tj. w Polsce NBP (odpowiadają za emisję nowego pieniądza), wszystkich członków Rady Polityki Pieniężnej, która jest odpowiedzialna m.in. za ustalanie stóp procentowych na rynku, wszystkich odpowiedników RPP na świecie, a także wszystkie osoby, które czerpią profity na inflacji. Tym osobom należy się dożywocie, aby nie mieli pokusy do wykreowania nowego wirusa.

P.S.: Wyjaśnienie powyższego: Bank Centralny drukuje pieniądze, za które skupuje od Rządu Nowe Obligacje. Za te pieniądze Rząd opłaca programy socjalne, w tym: 500+, świnia+, krowa+ itd.. Tworzy się inflacja, a tracimy my – społeczeństwo. Skala dodruku jest oszałamiająca podczas tego kryzysu wywołanego przez koronawirusa. Czy to nie przypadek?

To może Cię zainteresować