Menu
Ilustracja - O nas

O nas

Ezra Finance w sposób partnerski pomaga Firmom optymalizować finansowy plan inwestycji. Wierzymy, że to dobrze budowane i pielęgnowane relacje, pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty.

W naszych analizach kierujemy się zasadami Austriackiej Szkoły Ekonomii, której twórcą był urodzony w Nowym Sączu austriacki ekonomista Carl Menger.

Do przeprowadzenia wszystkich analiz bierzemy pod uwagę przede wszystkim czynnik jakim jest stopień zaspokojenia ludzkich potrzeb, co jest właściwie punktem wyjścia do oceny rentowności danej Inwestycji.

Każdy Projekt Inwestycyjny traktujemy indywidualnie i dla każdego stosujemy unikalne i optymalne rozwiązania, które zdecydują o jego dalszym sukcesie.

Zdjęcie - Cytat

„Czynnikiem determinującym wartość dobra nie jest zatem ani ilość pracy czy dóbr koniecznych do jego wytworzenia, ani ilość tych zasobów koniecznych do jego odtworzenia, ale raczej skala wagi potrzeb, o których wiemy, że zaspokaja je dane dobro. Ta zasada określania wartości jest uniwersalna i w żadnej ludzkiej działalności gospodarczej nie znajdziemy od niej wyjątków.”

– Carl Menger

Poznaj nasz proces

Grafika - Rozmowa

Rozmowa

Dbamy o relacje z naszymi Klientami. Zrozumienie potrzeb Inwestora jest kluczem do współpracy oraz wdrożenia odpowiedniej strategii biznesowej.

Grafika - Analiza

Analiza

Analizujemy każdy aspekt działalności firmy pod kątem finansowym.

Grafika - Działanie

Działanie

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, Ezra Finance jest w stanie świadczyć.